RWE znovu podporuje děti prostřednictvím Charitek

RWE znovu podporuje děti prostřednictvím Charitek

Společnost RWE se pro komunikaci svého dlouhodobého projektu „Energie českého lyžování“ rozhodla využít originální propagační předmět Charitky. RWE tak podporuje nejen český sport, ale prostřednictvím Charitek i děti.

Originální reklamní předmět ve formě Charitky umožnil společnosti RWE efektivní propagaci jedné z jejích významných aktivit a zároveň naplnil podstatu společensky odpovědného jednání. Sociální přesah Charitek tak výborně konvenuje s projektem, jehož součástí je i podpora sportovního rozvoje dětí.

RWE - Energie českého lyžování je jedinečný projekt na podporu rozvoje rekreačního lyžování, který zahájily společnosti skupiny RWE v České republice v roce 2005. Součástí projektu je také podpora zpravodajství o sněhových a bezpečnostních podmínkách na českých a moravských horách.

Významnou součástí projektu je podpora výchovy a sportování dětí a mládeže. Skupina RWE je v každém z partnerských areálů, se kterými spolupracuje, partnerem místní lyžařské školy. Nejvyšší prioritou RWE je zvýšení bezpečnosti lyžařů na českých horách. Příspěvkem na orientační tabule pak RWE podporuje orientaci na sjezdovkách a běžeckých tratích.

I v letošní sezoně pořádá RWE na českých horách již 5. ročník zimní roadshow zaměřené zejména na podporu bezpečnosti na sjezdovkách a šíření pravidel FIS. Roadshow budou probíhat v různých partnerských areálech o víkendech v únoru a březnu.
Termíny lyžařské roadshow RWE jsou:
1. 2. Dolní Morava
15. 2. Lipno
8. 3. Bílá
29. 3. Špindlerův Mlýn

RWE

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt