Charitky poslaly dětem z Plaváčka vítr do plachet

II. benefiční galavečer Vítr do plachet - foto Jana Laubová

Upřímně nás v Charitkách potěšil děkovný dopis z Nadačního fondu Plaváček (jeho plné znění najdete na konci článku).

Charitky díky společnosti RWE a institutu Inner Winner přispěly letos několika talentovaným dětem zařazeným do projektu Nadačního fondu Plaváček – VÍTR DO PLACHET. RWE se na konečných částkách podílelo 91 % a zbývajícími 9 % přispěl Inner Winner.

Nadační fond Plaváček již řadu let pomáhá talentovaným a nadaným dětem z dětských domovů a sociálně slabších rodin rozvíjet jejich přirozený talent. Pomáhá tak naplnit nejen jejich základní touhy po uplatnění, ale i odvážné sny o úspěchu.

Pro „plaváčky“, děti zařazené do projektu VÍTR DO PLACHET, je vyhledávána nejen pomoc finanční a materiální, ale jsou všestranně podporovány jejich potřeby v oblasti hudby, dramatu, výtvarného umění a tance, ale také sportu a studia.

Charitky se s chutí zapojily do podpory talentovaných dětí a díky společnosti RWE a institutu Inner Winner jim dodaly tolik potřebný „vítr do plachet“. Podpořily jsme skupinu kluků, kteří se věnují brazilskému sportu capoeira. Příspěvek dostali také Tereza, Jaroslav a Patrik, jejichž životní vášní se stal tanec. Talent mohou nadále rozvíjet Robin a Eliška, nadaní hudebníci. Celkem bylo na podporu dětí z Plaváčka odesláno 20.530 Kč.

Podívejte se, čemu se naši „plaváčci“ detailně věnují v sekci Příběhy šťastných dětí.

Plaváček

RWE

Inner Winner

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt