Poselství Charitek předává i cestovní kancelář Periscope

Poselství Charitek předává i cestovní kancelář Periscope

Cestovní kancelář PERISCOPE SKANDINÁVIE s.r.o. je největší český tour-operator na zájezdy do Skandinávie, Pobaltí, Irska a Skotska. Dále zajišťuje individuální okruhy pro jednotlivce i kolektivy a prodává trajektové lístky CK působí na trhu již více než 20 let.

CK Periscope s.r.o. byla založena dne 19. 1. 1993 a stala se ihned tzv. "Official Ticket Agent" neboli výhradním prodejcem vstupenek a zájezdů na ZOH 1994 v norském Lillehammeru. Veškeré produkty a činnosti, tzn. organizace zájezdů, prodej vstupenek, letenek, VIP - servis pro Český olympijský výbor apod. zajišťovala CK vlastními silami. Na základě kvalitně odvedené práce byla CK Periscope přijata za člena asociace AČCKA.

Po akci ZOH 1994 se firma začala specializovat na tour-operátorskou činnost pro CK, skupiny a jednotlivce, co se týká služeb ve Skandinávii. Jde o prodej trajektových lístků, letenek, zajištění ubytování, částečných a kompletních packagů při realizaci zájezdů a individuálních cest do Skandinávie. Postupně se záběr rozšířil na Island, pobaltské země, Petrohrad, Grónsko a Špicberky.

28. 11. 1996 vzniká na základě koncese specializovaná CK Periscope Skandinávie s.r.o., která přebírá většinu činností CK Periscope, co se týká činností ve spojení se Skandinávií. Zajišťuje i tvorbu katalogových poznávacích a pobytových zájezdů. Od roku 2000 je firma dle zákona č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Periscope Skandinávie

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt