Periscope Skandinávie

Periscope Skandinávie

Cestovní kancelář PERISCOPE SKANDINÁVIE s.r.o. je největší český tour-operator na zájezdy do Skandinávie, Pobaltí, Irska a Skotska. Dále zajišťujeme individuální okruhy pro jednotlivce i kolektivy a prodáváme trajektové lístky. CK působí na trhu již více než 20 let.

Naše krédo: Klademe velký důraz na spokojenost všech klientů a chceme, aby nejen cestovní kanceláře, ale i individuálně cestující rodiny a jednotlivci u nás dostali nejen placené služby, ale co nejvíce služeb informativního charakteru.

CK Periscope s.r.o. byla založena dne 19. 1. 1993 a stala se ihned tzv. "Official Ticket Agent", neboli výhradním prodejcem vstupenek a zájezdů na ZOH 1994 v norském Lillehammeru. Veškeré produkty a činnosti, tzn. organizace zájezdů, prodej vstupenek, letenek, VIP - servis pro Český olympijský výbor apod. zajišťovala CK vlastními silami. Na základě kvalitně odvedené práce na této akci jsme požádali Asociaci českých cestovních kanceláří a agentur o přijetí za člena asociace AČCKA. Přijati jsme byli 14. 12. 1994.

Po akci ZOH 1994 se firma začala specializovat na tour-operátorskou činnost pro CK, skupiny a jednotlivce, co se týká služeb ve Skandinávii. Jde o prodej trajektových lístků, letenek, zajištění ubytování, částečných a kompletních packagů při realizaci zájezdů a individuálních cest do Skandinávie. V roce 2001 jsme přidali ve větší míře Island, v sezoně 2002 patří mezi novinky zájezdy do pobaltských států a do Petrohradu. Rok 2003 byl vrcholem počtu zájezdů i klientů, zároveň rokem zprovoznění kvalitnějšího webu. V roce 2004 jsme byli prvně v Grónsku a od roku 2005 pořádáme též zájezdy na Špicberky.

28. 11. 1996 vzniká specializovaná CK Periscope Skandinávie s.r.o. (koncese), která přebírá většinu činností CK Periscope, co se týká činností ve spojení se Skandinávií. Ta zajišťuje i tvorbu katalogových poznávacích a pobytových zájezdů. Od roku 1998 působíme i v Praze, nyní na adrese CK KIWI, Jungmannova ul. 23, Praha 1. Od ledna 2002 byla otevřena pobočka v Brně, Radnická 1, která se od 1. 1. 2003 stala i sídlem firmy. Od 1. 1. 2006 je nové sídlo Panská 6. Naše produkty naleznete i v katalozích dalších českých CK a též na Slovensku.

Od roku 2000 je firma dle zákona č. 159/1999 Sb. pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Periscope a Charitky předávají šek na podporu Jirky

Přečtěte si Jirkův dopis

Pomáháme dětem na startu do samostatného života

Poselství Charitek předává i cestovní kancelář Periscope

Dejme dětem šanci

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt